Jūsu grozā ir 0 lietas

Dizaineri

Vadošie latviešu modes mākslinieki gatavo kolekcijas kopā ar leģendāro Latvijas trikotāžas ražotājkompāniju.

Ogres Trikotāža atšķir jaunu lappusi savā vēsturē. Tagad pamata sortiments ir papildināts ar ekskluzīvākām trikotāžas izstrādājumu kolekcijām, kuras radījuši vadošie latviešu modes mākslinieki.  Pircējiem ir iespēja iegādāties dizaineru apģērbus par pieejamām cenām – no Ls 50 līdz Ls 150.


Ogres Trikotāža vienmēr bijusi Latvijas vizītkarte līdzās citiem vietējiem laika gaitā sevi apliecinājušiem zīmoliem. Savā laikā Ogres džemperīša iegāde bija tāds pat obligāts tūristu šoping-programmas minimums kā Laimas konfekšu kārba vai Dzintara krēms. Apģērbs no pusvilnas Ogres trikotāžas materiāla bija katras sevi cienošas sievietes garderobē.

Ogres Trikotāžas kombināts ir spējis palikt simtprocentīgs Latvijas uzņēmums arī jaunajos kapitālistiskajos laikos. Šodien šī ir veiksmīga kompānija, kura 2010.gadu beidza ar Ls 4,5 miljonu apgrozījumu.

Vai Jūs ziniet, ka Ogres Rrikotāža ir asociācijas „Woolmark” biedrs un ir viens no sešiem vadošajiem Eiropas trikotāžas ražotājiem un apkalpo pasaulē slavenus zīmolus? Apģērbs, kas ražots Ogres Trikotāžas cehos, tiek realizēts ārvalstīs zem zīmoliem – Ungaro, Pierre Cardin, Brax, Marks&Spencer u.c..  Starp Latvijas kompānijas klientiem ir kaimiņvalsts prezidenta kanceleja, Ogres trikotāžas formu valkā gan Vācijas policisti, gan elitāru Anglijas privātskolu audzēkņi.
.
Augstās tehnoloģijas, tai skaitā merīno vilnas nanoapstrāde pret novelšanos, ir izveidojušas Latvijas kompāniju par pilntiesīgu spēlētāju starptautiskajā tirgū.

Šobrīd 85 procenti Ogres Trikotāžā saražotās produkcijas tiek eksportēta. Visvairāk izstrādājumu tiek realizēts Anglijā, tai skaitā zem kompānijas Gleinmur vārda, kura piedāvā apģērbus golfa spēlētājiem.  Lai mainītu lietu kārtību un celtu savu izstrādājumu pieprasījumu dzimtenē, kompānijas vadība uzdrošinājās veikt eksperimentu un uzaicināja uz sadarbību vadošos latviešu modes māksliniekus.

Savas kolekcijas Ogres trikotāžai izstrādāja Irina Koshakova, Natālija Jansone un Anna Ledskalniņa – katra sev raksturīgajā stilā. Mākslinieku fantāzija ierobežojās tikai tehnoloģisku īpatnību dēļ, tomēr Ogres Trikotāžas iespējas ir visādā ziņā plašas.

No vasaras sākuma dizaineru trikotāža var iegādāties Ogres Trikotāžas firmas veikalos un modes preču veikalos, ar kuriem sadarbojas modes mākslinieki. Katru modes mākslinieku veidoto izstrādājumu varēs atpazīt pēc īpašas etiķetes.